بروزرسانی های ESU برای ویندوز ۷ و سرور ۲۰۰۸R2

یکی از مواردی که در زمان ایجاد سامانه آپدیتیکال مدنظر داشته ایم، انطباق با نیازهای مشتریان بوده است. همیشه سعی بر این بوده است که سامانه دارای بروزرسانی برای نرم افزارهای مورد استفاده در شرکت ها و سازمان های مختلف بوده و بیشترین هماهنگی با وضعیت موجود را در جامعه فناوری اطلاعات ایران داشته باشد.در همین راستا انتخاب نرم افزارها با دقت فراوان انجام شده است و بعلت محدویت های دسترسی به برخی Vendorها، فایل های بروزرسانی در داخل کشور عزیزمان میزبانی می گردند.
پس از نزدیک شدن به اتمام به دوره پشتیبانی ویندوز 7، درخواست های زیادی برای اضافه نمودن آپدیت ها ESU به کاتالوگ آپدیتیکال دریافت شد که تیم فنی تلاش های خود برای ممکن ساختن این موضوع را دوچندان نمود.
در نهایت با افتخار بایستی اعلام کنیم که کاتالوگ آپدیتیکال علاوه بر آپدیت نرم افزارهای متنوع و کاربردی خود که در طول زمان نیز در حال افزایش است، آپدیت های برنامه ESU یا همان Extended Security Update برای ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008R2 را در خود جای داده است و مشتریان در صورت استفاده از ویندوز های

شامل برنامه، می توانند بدون پرداخت هزینه مجزا، از آپدیت های ESU نیز استفاده نمایند. در صورت نیاز به اطلاع از آپدیت های ESU می توانید به صفحه توضیحات در رابطه با سیاست های بروزرسانی مایکروسافت مراجعه و با این برنامه آشنا شوید.
آپدیتیکال پس از نصب و راه اندازی، علاوه بروزرسانی های دوره نرم افزارهای کاربردی همانند محصولات Adobe و انواع مرورگرها و … که لیست آنها در این صفحه قابل دسترسی است، آپدیت ها ESU مرتبط با ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008R2 را به همراه خواهد داشت و مشتریان می توانند هرگونه بروزرسانی امنیتی که توسط شرکت مایکروسافت برای مشتریان ESU ارائه شود را در کنسول خود داشته باشند و در صورت تمایل بر روی ویندوز های مرتبط نصب نمایند.